FME obaly
// Textilní a oděvní výroba

Speciálně navržené FME obaly slouží k ochraně důležitých strojů a technologií před poškozením následkem vniknutí drobných předmětů, nečistot či tekutin. Obaly rádi zhotovíme zakázkově na míru vašim požadavkům.

Neustále zdokonalujeme vývoj a používáme inovativní materiály, díky čemuž vám můžeme nabídnout prvotřídní produkty.

více informací
Samonosné FME pytle a vaky
// Textilní a oděvní výroba

Samonosné FME pytle nejčastěji využijí pracovníci jaderných elektráren, zdravotnictví či leteckého průmyslu.

Na pracovištích, kde platí zvláštní předpisy a je zde manipulováno s citlivými otevřenými technologiemi, se nesmí nacházet žádné nezajištěné lehké předměty. Samonosné pytle slouží k zakrytí potrubí, která jsou dočasně otevřená z důvodu opravy, servisu, čištění apod.  

více informací
Speciální FME tašky
// Textilní a oděvní výroba

Speciální FME tašky poslouží zaměstnancům jaderného průmyslu, zdravotnictví či např. letectví pro snadný výkon jejich práce v objektech, kde dochází k manipulaci s kovovým i jiným nářadím, které se nesmí zapomenout např. v opravovaném stroji.

Speciální tašky mají vnitřní úchyty, karabiny, a popruhy na zajištění nářadí (nebo klíčů, tužek a karet) proti vypadnutí  do otevřených technologií

více informací
Reklamní předměty a oblečení
// Textilní a oděvní výroba

Na zakázku vám rádi vyrobíme rozličné reklamní předměty a oblečení z prvotřídních materiálů, které přesně splní požadovanou funkci. Na produkty vám rádi zajistíme tisk loga vaší firmy či je opatříme aplikací nebo výšivkou dle vašich požadavků.

více informací
// Textilní a oděvní výroba

Nabízíme zakázkovou výrobu firemních podsedáků opatřených logem vaší společnosti. Podsedáky vám zpříjemní sezení a zároveň slouží jako nenucená dekorace. Ušijeme vám podsedáky v barvách a designu dle vašeho výběru, aby vhodně podtrhávaly image vaší firmy.

více informací
Polštářky s aplikací, výšivkou nebo logem
// Textilní a oděvní výroba

Na zakázku pro vás rádi zhotovíme reklamní či dekorativní polštářky s vyvedenou výšivkou, aplikací nebo firemním logem. Stačí si vybrat design, barvu, rozměry a materiál povlaku a my vám ušijeme polštářky přesně na míru.

více informací