Šijeme pro vás i pohodlné, volnočasové oblečení
// Aktuality

Šijeme pro vás i pohodlné, volnočasové oblečení

Kromě prodeje pro firmy se nyní zaměřujeme na pohodlné, volnočasové oděvy, mikiny a teplákové soupravy pro děti i dospělé, kterým dnešní doba značně nahrává.

Vážení zákazníci,

vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli rozšířit sortiment námi nabízeného zboží na textilní produkty pro přímé spotřebitele. Kromě prodeje pro firmy se nyní zaměřujeme na pohodlné, volnočasové oděvy, mikiny a teplákové soupravy pro děti i dospělé, kterým dnešní doba značně nahrává.

Všechny oděvy jsou poctivě vyrobeny v naší firmě v Dukovanech. Látky odebíráme pouze od ověřených českých výrobců a vždy klademe maximální důraz na kvalitu zpracování. Věříme totiž, že všichni poznáme, když máme na sobě kousek ušitý z odolného, příjemného a lokálně vyrobeného materiálu.

V současnosti pilně pracujeme na spuštění nového e-shopu, ve kterém si budete moci prohlédnout všechny naše volnočasové kousky a vybrat si přesně takové, které se vám nejvíce hodí. Můžete také zavítat na naši firmu na adrese Dukovany 220, kde si můžete zakoupit naše výrobky.

Těšíme se na vaši návštěvu!